gnejsy-biale

Podzielasz nasze wartości i uwielbienie do kamieni naturalnych? Zostań naszym partnerem!

Nasz Produkt?

Kamień gnejsowy wykorzystuje się głównie w budownictwie i do produkcji kruszyw łamanych na cele budowy dróg. Od kilku lat zyskuje jednak na popularności i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu kamieni ozdobnych, stosowanych przede wszystkim w ogrodach. Wcale nas to nie dziwi. Jego efektowny wygląd, charakterystyczna barwa i lekko połyskująca powierzchnia sprawiają, że doskonale podkreśla on naturalne piękno roślin i wyposażenia ogrodu.

Dla osób ceniących klasykę i piękno natury, gnejs będzie strzałem w dziesiątkę. Najczęściej używa się go do zaznaczania stref funkcjonalnych i dekorowania przestrzeni. Efektem tego są spójne aranżacje, w których żaden element nie jest przypadkowy. Wiele osób decyduje się na zastosowanie go w ogrodach skalnych i wodnych.

Gnejs jest na tyle uniwersalny, że będzie wyglądał dobrze zarówno w nowoczesnych projektach architektonicznych, jak i tradycyjnych aranżacjach otoczenia domu.

Zalety kory kamiennej gnejsowej

01.

estetyczna i uniwersalna

Projekty wykonane z jej użyciem ucieszą oko miłośników klasycznych rozwiązań oraz ekstrawaganckich pomysłów. 

02.

Całkowicie przepuszczalna

Dzięki temu wody opadowe nie tworzą kałuż, a trafiają od razu do ziemi, nawadniając rośliny. Sprawdzi się więc idealnie przy wydzielaniu ścieżek ogrodowych.

03.

Atrakcyjne ceny

Z powodzeniem można więc wykorzystywać go w aranżacjach wielopowierzchniowych bez rujnowania budżetu.

04.

Odporna

Jest materiałem bardzo trwałym i odpornym na czynniki atmosferyczne. Nie występuje tutaj ryzyko ubytku w czasie czy zmiany położenia, co ma miejsce w przypadku innych materiałów.

05.

Neutralna barwa

Dobrze komponuje się z innymi kamieniami. Dodatkowo może być świetnym tłem dla innych elementów ozdobnych. Pięknie odbija światło słoneczne, mieniąc się na różne kolory.06.

Łatwa zmiana aranżacji

Na gnejsowej korze kamiennej bardzo łatwo dosadzić rośliny bez konieczności rujnowania całej aranżacji.

O nas

Połączyła nas ogromna pasja do naturalnych materiałów, a w szczególności kamienia. Dzięki pracy w zróżnicowanym wiekowo zespole, wykorzystując tzw. multi-age perspective, skutecznie udaje nam się łączyć tradycję z nowoczesnością.

Osobiście nadzorujemy cały proces produkcji, żeby oddać w Twoje ręce produkt najlepszej jakości, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Śledzimy na bieżąco nowinki branżowe, żeby proponować Ci innowacyjne rozwiązania. Po prostu znamy się na kamieniu.

Aspekt ekologiczny jest dla nas bardzo istotny. Wybierając nasze produkty, Ty również wspierasz walkę o dobro naszej planety oraz zdrowie własne i przyszłych pokoleń.

0 +
Zadowolonych klientów
0
Lat doświadczenia
0 +
Ton sprzedanego kamienia

Jak zacząć współpracę

Złóż zamówienie

Możesz to zrobić poprzez nasz formularz kontaktowy, lub pod numerem telefonu:

+48 502 205 688

Poczekaj na realizację

W tym momencie kompletujemy twoje zamówienie i wysyłamy pod wskazany adres

Odbierz gnejs

Od teraz możesz cieszyć się swoim nowym elementem aranżacji ogrodu.

Nasi Partnerzy

Zainteresowany ofertą?

Złóż zapytanie ofertowe na podany adres email, lub skontaktuj się z nami przez nasz formularz kontaktowy.