O nas

Z wielkim oddaniem naturze, zwłaszcza kamieniom, łączy nas dzielenie się naszą pasją z innymi. Dzięki współpracy w naszym zespole w różnym wieku możemy z powodzeniem łączyć tradycję z nowoczesnością. Tak powstają nasze produkty z kory kamienia naturalnego, które można elegancko i ponadczasowo wkomponować w dowolne miejsce.

Co robimy

Granit metamorficzny, powszechnie znany jak gnejs lub kora kamienna, to jest nasze główne zadanie

Naszym celem jest podkreślenie piękna kory kamiennej oraz jej niepowtarzalnego charakteru i funkcjonalności. Projektujemy innowacyjne rozwiązania i aplikacje z wykorzystaniem naturalnych materiałów najwyższej jakości. Prowadzi to do przenikania się natury i nowoczesności, co prowadzi do wyrafinowanego stylu domów i ich najbliższego otoczenia. Nie znajdziesz naszych produktów w żadnym sklepie komercyjnym.

0
Zadowolonych klientów
0
Dostępnych produktów
0
Ton wydobytych miesięcznie
0
Przetwarzanych metrów dziennie

Jakość produktu

Osobiście monitorujemy cały proces produkcji, aby zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości, który w 100% spełni Państwa oczekiwania. Śledzimy trendy, aby móc zaproponować Państwu nowe rozwiązania produktowe. Ponieważ znamy nasz kamień i wiemy, co możemy z nim zrobić. A wszystko to w najlepszej jakości prosto z natury!

Ekologia

Aspekt ekologiczny jest dla nas bardzo ważny. Promujemy i wspieramy projekty, które mają na celu wykorzystanie naszych naturalnych materiałów. Wybierając nasze produkty wspierasz również dobro naszej planety oraz zdrowie swoich i przyszłych pokoleń. DZIĘKUJEMY ZA TO!

Długa żywotność

Wybierając produkty wykonane z kamienia naturalnego, stoisz po stronie natury, a także cieszysz się walorami środowiska naturalnego. Nasze kamienie naturalne tworzą piękne wspomnienia, którymi możesz cieszyć się przez wiele lat bez śladu zniszczenia, czego dowiodły nasze wcześniejsze projekty.

Czy masz podobne wymagania i wartości? W takim razie skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona zadowolonych klientów, wybierając produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci przez wiele lat.